• ساعت : ۰۹:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ 
  • کد خبر : ۲۱۳۹
تلاش یک‌ماهه آبفای قم؛
آبرسانی از مرز مهران تا بلوار پیامبر اعظم(ص)
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از خدمات‌رسانی کارشناسان، اکیپ امداد و حوادث و تانکرآبرسانی آبفای قم در مرزهای مهران و خسروی در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس حسن بختیاری با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به منظور خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به زائران اربعین حسینی اظهار داشت: در همین راستا ستاد اربعین آبفای استان قم نیز تشکیل و پیش‌بینی‌ها لازم در این زمینه صورت گرفت.

وی از اعزام تیم امداد و حوادث آبفای قم جهت ترمیم شبکه و تأسیسات به مرز مهران خبر داد و گفت: با توجه گرمای هوا و لزوم تأمین آب موکب‌ها یک دستگاه تانکر آبرسانی نیز به مدت 20 روز به مرز مهران اعزام شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم ادامه داد: ترمیم شبکه‌های آبرسانی، رفع حادثه‌ها در شبکه وآب آبرسانی به موکب‌های ایرانی و عراقی در دو سوی مرز از خدماتی بود که در ایام ورود و خروج زائران اربعین توسط اکیپ اعزامی آبفای قم به مرز مهران انجام شد.

وی همچنین از اعزام مهندسین و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب استان قم به مرزهای مهران و خسروی به عنوان نماینده شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و به منظور نظارت بر روند آبرسانی در این مرزها خبر داد.

بختیاری با اشاره به برگزاری پیاده‌روی روز اربعین در مسیر بلوار پیامبر اعظم از حرم حضرت معصومه (س) تا مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان از روزهای قبل از اربعین تمهیدات لازم را به منظور تأمین آب مورد نیاز موکب‌ها پیش‌بینی کرد.

وی از استقرار 15 تانکر ثابت در مسیر پیاده‌روی اربعین قم به مدت سه روز خبر داد و یادآور شد: سه دستگاه تانکر آبرسانی سیار نیز، تأمین آب تانکرهای ثابت و موکب‌ها را بر عهده داشت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم همچنین با اشاره به توزیع 70 هزار بطری آب معدنی بین زائران پیاده‌روی اربعین در مسیر بلوار پیامبر اعظم گفت: این آب معدنی‌ها توسط شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تأمین و در روز اربعین بین زائران توزیع شد.

وی واگذاری انشعاب موقت به سرویس‌های بهداشتی مسیر پیاده‌روی و مساعدت با تانکرهای سیار شهرداری و سپاه استان به منظور آبگیری از علمک آب شیرین را از دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان در خدمات‌رسانی به پیاده‌روی اربعین برشمرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0