• ساعت : ۰۹:۰۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۱۶۳
همزمان با سراسر کشور
مانور «دفاع از مقر» در تأسیسات آبرسانی قم برگزار شد
چهارمین مانور «دفاع از مقر» با هدف آمادگی برای مقابله با هرگونه بحران و حادثه احتمالی در تأسیسات آب با مشارکت برخی از دستگاه‌های امدادی، خدمات رسان و انتظامی همزمان با سراسر کشور در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، چهارمین مانور«دفاع از مقر» به همت دفتر حراست شرکت آب و فاضلاب استان و با همکاری واحدهای مختلف آبفا و مشارکت سازمان آتش‌نشانی، نیروی انتظامی، اورژانس، پلیس راهور و اداره کل مدیریت بحران استان در یکی از تأسیسات آبرسانی قم برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در حاشیه این مانور گفت:  مانور «دفاع از مقر» به منظور هماهنگي درون‌سازمانی و برون‌سازمانی در راستاي مواجه با حوادث و بحران‌ها، پايش،كنترل و ارزيابي مجموعه‌های مختلف در مواجه با بحران، تأمین امكانات مورد نياز براي اجراي برنامه‌های این‌چنینی و آمادگي مقابله با شرايط اضطراري برگزار می‌شود.

مهندس حسن بختیاری هدف از برگزاری این مانور را  افزايش هوشياري نگهبانان و افزايش آمادگي آنان در مواجهه با شرايط اضطراري، رصد کارایی آموزش حفاظت فيزيكي در نگهبانان شركت و به‌کارگیری آموزش‌ها مربوطه در مواقع اضطراري، پايش ميزان آمادگي تيم واكنش سريع در شرايط اضطراري،  رصد و تمرين واكنش حراست و  مديران ستادي و مراجع انتظامي  و امدادي در شرايط اضطراري و ارزيابي چگونگي اطلاع‌رسانی به واحدهای واكنش سريع در شرايط اضطراري اعلام کرد.

وی همچنین رصد و كاهش مدت‌زمان امدادرسانی تيم واكنش سريع در شرايط اضطراري، شناسايي كمبودهاي سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حين مانور، - شناسايي شرايط مخاطره‌آمیز در حين وقوع امداد و نجات، ايجاد آمادگي براي مقابله با حوادث واقعي و آشنايي امدادگران و مراجع انتظامي  با تأسیسات شركت و نوع كار شركت آب و فاضلاب را از دیگر اهداف برگزاری مانور دفاع از مقر برشمرد.

پایان خبر/

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0